ایمیل: Aryachange1370@gmail.com

درباره ما

Aryachange.com (صدور کارتهای اعتباری ارزی و محصولات دیجیتال) با هدف یافتن راه حلی در راستای کمک به انجام کلیه پرداخت های دانشجویی , ثبت مقالات , نقد کردن درآمد های ارزی طراحان سایت و توسعه دهندگان وب فعالیت خود را آغاز نموده است. کلیه سرویس ها و کالاهایی که در وب سایت ارائه میگردند, وبه شرح زیر هستند, در حقیقت نیاز روزافرون دانشجویان ایرانی و افراد اهل علم وفن می باشد که در خارج از کشور مشغول به تحصیل و حرفه ای هستند.
  • ارائه مشاوره جهت یافتن راه حلی برای انجام کلیه امور دانشجویی اعم از پرداخت هزینه های پذیرش دانشگاه های خارج از کشور , ثبت و چاپ و خرید مقالات علمی , پرداخت هزینه خوابگاه های دانشجویی (رزرو هتل و پرواز), پرداخت هزینه های ثبت نام در کنفرانس های بین المللی و همچنین ثبت نام در کارگاه ها وکلاس های آموزشی همچون ثبت نام و پرداخت هزینه کلاس ها و  آزمون های :
  •  خرید کتابهای الکترونیکی
  • پرداخت حق عضویت در کتابخانه های مجازی
  • ثبت دامنه و انجام کلیه امور تبلیغاتی از قبیل پرداخت الکسا و تبلیغات گوگل Adwords  (سرویس تبلیغات گوگل) که جزء مهمترین نیاز های اصلی طراحان سایت, توسعه دهندگان وب و صاحبان کسب و کارهای مجازی محسوب میشوند.
  • در نهایت صدور کارتهای اعتباری ارزی مجازی , با امکان خرید از کلیه سایتهای معتبر دنیا و همچنین کارتهای اعتباری ارزی فیزیکی که با عنوان کارتهای توریستی صادر میشوند که علاوه بر پرداخت های آنلاین استفاده از دستگاه های POS و ATM های خارج از کشور از جمله قابلیت های آنها به شمار میروند.
  • نقد کردن در آمد های ارزی توسعه هندگان وب, طراحان و برنامه نویسان تحت وب که با عنوان فریلنسر در سایتهای معتبر دنیا همچون : Fiverr , Freelancer  , Envato فعالیت دارند, که نقش بسزایی در رونق دادن کسب و کارشان ایفا میشود.

 

 

Aryachange.com مفتخر است با فراهم آوردن بستری امن و ارائه محصولات منحصر به فرد, رضایتمندی مشتریان را به ارمغان آورد. امید است با کیفیت مطلوب در ارائه خدمات بتوانیم نقش بسزایی در رضایتمندی هموطنان و مشتریان عزیز داشته باشیم چرا که بازخورد خوب آن به ما باز میگردد.